پرداخت امن

پرداخت امن

پرداخت امن ما

پرداخت وجه بیعانه

در صورتی که قصد پرداخت وجه درب منزل را دارید، می توانید از شیوه پرداخت وجه به صورت بیعانه استفاده کنید.
شیوه های پرداخت وجه فاکتور در هنگام خرید از بانه لوکس
در صورتی که شما از سایت بانه لوکس اقدام به خرید کالا نمایید، ما برای راحتی کار شما دو شیوه را پیش روی شما قرار داده ایم:

پرداخت کلیه وجه که می توانید به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت، مبلغ را پرداخت نموده و سفارش خود را تکمیل نمایید.
اما در روش پرداخت وجه بیعانه که برای جلب رضایت خاطر و اطمینان شما خریداران محترم بانه لوکس، تدارک دیده شده است، شما می توانید با پرداخت مبلغ بسیار کم و ناچیزی از فاکتور به صورت بیعانه، ثبت سفارش خود را انجام داده و پس از طی مراحل تولید و ارسال کالا، کل مبلغ فاکتور را در شهر و یا درب منزل خود هنگام تحویل کالا پرداخت نمایید.

شیوه پرداخت به صورت بیعانه چه مزیتی دارد؟
اگر از جمله افرادی هستید که برای اولین بار از   href="https://www.banehlox.com" بانه لوکس خرید می کنید و به مشتری های قبلی ما دسترسی ندارید، ممکن است در پرداخت کل وجه در هنگام سفارش، تردید داشته باشید. ما به این احساس شما احترام می گذاریم.
نماد اعتماد الکترونیک بانه لوکس، نشان دهنده اعتبار ما است و با کلیک بر روی این می توانید به اطلاعات صاحب امتیاز بانه لوکس دسترسی پیداکنید. با این وجود سفارش کالا با پرداخت بیعانه به شما این امکان را می دهد که در صورتی که اعتماد به نحوه خرید فرش به صورت اینترنتی برای شما سخت باشد، با اطمینان خاطر بیشتری برای سفارش اقدام نمایید.
بقیه مبلغ فاکتور سفارش چگونه پرداخت می شود؟
شما می توانید، پس از مشاهده محصول صفارشی خود در شهر و یا درب منزل و اطمینان از دریافت صحیح سفارش خود، کل باقیمانده مبلغ را به صورت اینترنتی و یا سنتی پرداخت نمایید و کالا را تحویل بگیرید
با تشکر مدیریت  <a href="https://www.banehlUx.com">بانه لوکس

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم